دیزان اتاق خواب عروس جذاب

نحوه اصولی دیزان اتاق خواب عروس

هومینایس hominice

برترین ایده های تزئین و چیدمان دکوراسیون اتاق خواب عروس

انتخاب دکوراسیون اتاق خواب عروس یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های چیدمان جهیزیه است. هر عروس و دامادی رویای داشتن یک اتاق خواب شیک و زیبا را دارند و بار ها تا به آن لحظه تم رنگی و نحوه چیدمان را متصور شده اند. این دقیقا همان کاری است که باید انجام دهید. با توجه به رویای خودتان در هر مدلی که بخواهید می توانید سرویس خواب را بچینید. اما در این میان برای آنکه جلوه چیدمان دکوراسیون اتاق خواب عروس شما بسیار بیشتر و دل نواز تر باشد تا احساس آرامش بیشتری در محیط داشته باشید، ما ایده های جدید و جذابی را در اختیار شما قرار می دهیم.

دیزان اتاق خواب عروس شیک و مدرن

رنگ های خنثی بهترین انتخاب برای اتاق خواب عروس

شاید در آغاز زندگی سرشار از هیجان باشید و بخواهید با رنگ های شاد و انرژی بخش اتاق خود را تزئین کنید. اما به این نکته توجه کنید که اتاق خواب شما، یک محیط آرامش بخش خواهد بود تا ذهن و جسم شما را به آرامش برساند. تا حد امکان بهتر است هر شی هیجان انگیزی را از این محیط دور کنید. رنگ های ملایم تاثیر یکباره و زیادی روی روحیات شما نخواهند گذاشت. به همین خاطر به زودی از چشمتان نمی افتد و می توانید یک محیط ملایم داشته باشید. از طرفی ست کردن رنگ ها با آن ها نیز بسیار راحت بوده و می توانید دکوراسیون اتاق خواب عروس مدرن و جذابی داشته باشید. از بهترین رنگ ها برای اتاق شما می توان موارد زیر را نام برد:

  • – آبی آسمانی
  • – سفید
  • – کرمی و طلای
  • – طوسی و سفید
  • – بنفش و یاسی
  • نورپردازی اصولی و سایه روشن

اتاق خواب عروس محلی برای استراحت و راحتی شما خواهد بود. دکوراسیون آن بر روی رفتار شما تاثیر زیادی خواهد داشت. به همین دلیل باید توجه ویژه ای به میزان نور موجود در فضا داشته باشید. اگراتاق خواب شما دارای پنجره است، جز آن دسته از افراد خوشبخت خواهید بود که با یک تیر دو نشان می زنید. چرا که هم نور طبیعی را در فضا خواهید داشت و هم تهویه مناسب هوا دراتاق. وجود پنجره نباید شما را از نورپردازی غافل کند. چرا که در شب هنگام داشتن پنجره کارایی برایتان نخواهد داشت. می توانید از نورهای هایلایت و مخفی در اطراف تخت استفاده کنید. قرار دادن چراغ خواب هایی با نورهای ملایم در کنار تخت هم یک پیشنهاد جذاب دیگر است. تا حد امکان بهتر است از نورهای رنگی دراتاق خواب استفاده نکنید تا ظاهری شیک و مدرن به خود بگیرد. یکی دیگر از راه های مدرن کردن دکوراسیون، استفاده از لوازم استیل است که در این میان میتوان با خرید میز استیل با پایه طلایی و نقره ای را برای جلوه بهتر به اتاق خواب عروس اضافه کرد.

پرده اتاق خواب عروس را متفاوت از سالن پذیرایی بخرید

پرده های توری بهترین انتخاب برای سالن پذیرایی هستند. اما این بدین معنی نیست که شما می توانید برای دکوراسیون اتاق خواب عروس هم از پرده های توری استفاده کنید. برای اتاق خواب به سراغ پرده هایی با طرح های ساده بروید تا فضا را شلوغ و خفه نشان ندهد. پرده های فانتزی و مدرن، چوب پرده های استیل و پرده های طرح دار ساده بهترین گزینه برای شما خواهند بود. توصیه میکنیم رنگ روشن انتخاب نمایید تا اتاق را دلباز تر نشان دهد. دقت کنید که پرده ها زیاد نازک نباشد تا حریم خصوصی شما را حفظ کند. البته نیاز نیست به سراغ پرده های ضخیم هم بروید.

نحوه اصولی دیزان اتاق خواب عروس هومینایس

روتختی، جلوه دهنده دکوراسیون اتاق خواب عروس

شاید تصور کنید سرویس خواب مهم ترین عنصر در اتاق خواب عروس است. این تصور کاملا درست است اما مهم تر از آن روتختی است که باعث جلوه بیشتر تخت خواب می شود. انتخاب یک روتختی نامناسب که تناژ رنگی هماهنگی با تخت ندارد باعث می شود تخت اصلا به چشم نیاید. برعکس اگر روتختی مناسبی انتخاب کنید زیبایی چیدمان خود را دو چندان خواهید کرد. روتختی های نباتی رنگ و کرمی که دارای تور در اطراف خود هستند یک انتخاب جذاب برای عروس خانم ها می باشد. اگر به چنین سبک هایی علاقه ندارید می توانید رو تختی ساده و مدرن انتخاب کنید. سلیقه و نظر شخصی شما بر هر چیزی الویت دارد.

کدام سبک دکوراسیون برای اتاق خواب عروس مناسب است؟

نمی توانید برای سالن پذیرایی سبک مدرن و برای اتاق خوابتان سبک کلاسیک انتخاب کنید و برعکس! سبک چیدمان خانه شما باید به صورت یکدست باشد. اما اینکه کدام سبک را در بین انواع مدرن، روستیک، کلاسیک، صنعتی و… انتخاب میکنید بستگی به نظر شما و همسرتان خواهد داشت. برای انتخاب راحت تر بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  1. – سبک کلاسیک به دلیل استفاده از لوازم اشرافی و حجیم برای اتاق های بزرگ مناسب تر است.
  2. – اگر به سادگی علاقه دارید و از آن حس خوب میگیرید، سبک مدرن و امروزی را انتخاب نمایید.
  3. – از آنجایی که خواب آرام بر هر چیز دیگری در اتاق خواب الویت دارد، بهتر است چیدمان اشرافی نداشته باشید و از حداقل لوازم دراتاق استفاده کنید. اصلی که سبک مینیمال بر آن پایبند است.

نحوه اصولی دیزان اتاق خواب عروس

تزئین شیک دکوراسیون اتاق خواب عروس با اکسسوری

بعد از به اتمام رساندن کار دکوراسیون و چیدمان حال نوبت آن است که به سراغ دیزاین محیط بروید. برای تزئین اتاقتان می توانید از شمع ها استفاده کنید. احساس آرامشی که شمع در فضا برقرار می کند تمامی انرژی منفی ها را از فضا دور خواهد کرد. شمع ها را در جایی بگذارید که با روشن کردن آنها باعث سوختن پارچه و پرده و… نشود. قاب عکس جذابی از روز عروسیتان که خاطره آن شب سیرین را برایتان تداعی می کند از ایده های جذاب دیگری است که عشق و محبت را در اتاق جاری خواهد کرد. استفاده از تزئینات دکوری، فرش های فانتزی، آینه و… در اتاق خواب هم جز اکسسوری هایی به شمار می رود که زیبایی فضا را دو چندان می کند.

نکات کلی درباره دکوراسیون جدید و ایرانی اتاق خواب عروس

دکوراسیون اتاق خواب عروس برای شب عروسی باید با تزئیناتی همراه باشد. قرار نیست حوله را به اشکال مختلف دربیاورید و روی تخت بگذارید. به سراغ ایده های جدید همچون بادکنک های هلیومی، ریسه های نورانی، شمع، گلبرگ ها و… بروید تا یک دیزاین شاد و پر از عشق و البته مدرن و زیبا داشته باشید که هر کسی با دیدن آن سر ذوق بیاید و سلیقه شما را تحسین کند.