مقالات هومینایس

ترندهای میز ناهارخوری برای سال 1402

ترندهای میز ناهارخوری برای سال 1402

این دهه انبوهی از واقعیت‌های غیرمنتظره را با خود به همراه داشت که بسیاری از آنها نحوه وجود ما را تغییر دادند.  اتاق‌های غذاخوری به‌ویژه به مراکزی تبدیل شده‌اند که در آن غذا می‌خوریم، آموزش می‌دهیم، کار می‌کنیم، بازی می‌کنیم و دور هم جمع می‌شویم، که باعث تغییر قطعی در روند میزهای ناهارخوری معاصر برای سال 1400 شده است. کنوانسیون سفت و سخت با همه چیزهای گرم و دلپذیر جایگزین شده است و جدیدترین سبک‌ها تطبیق پذیری، آرامش را به نمایش می‌گذارند.

خانواده و آشنایی بر انتخاب های ما از زیور آلات گرفته تا دیوارهای عکس، فرش، کوسن های مخملی و البته مبلمان غالب است. باعث افتخار هومینایس  است که بهترین زیبایی شناسی میز ناهارخوری استیل سال را برای شما به ارمغان می آورد.

 

ميز نهارخوري استيل مدل تاسكا

ترندهای میز غذاخوری معاصر هومینایس برای سال 1402

سرگرمی و غذا در سال 1402 به طور قابل توجهی دلپذیرتر شده است.  یک میز ناهارخوری زیبای امروزی را می توان با هر صندلی که به شما احساس راحتی می دهد ست کرد. ترکیب سبک‌ها، شکل‌ها و رنگ‌ها به شخصیت و فضا می‌افزاید و حس لذت را به تجربه کلی می‌بخشد.

مواد طبیعی و بادوام مانند شیشه، استیل، چوب و سنگ مرمر نیاز جدید هستند و روکش‌ها باید نرم و درخشان باشند تا براق و صیقلی.

برای وعده های غذایی نشسته، میزها و صندلی های غذاخوری امروزی دیگر حجیم نیستند. گوشه‌های کوچک غذاخوری از آشپزخانه نیز مد هستند و برای آپارتمان‌نشینان ایده‌آل هستند. قرار دادن میز ناهار خوری بزرگتر خود در خارج از خانه و تغییر کاربری اتاق غذاخوری خود به عنوان یک  مکان  مطالعه نیز از نکات قابل توجهی است.

میز ناهار خوری شیشه ای 

نمی توان انکار کرد که شیشه یکی از شیک ترین مواد موجود است. و توانایی فوق العاده ای برای ترکیب شدن و بهبود تقریباً با هر محیطی دارد. میزهای ناهار خوری استیل با صفحه  شیشه ای شفاف عنصری مطبوع و مینیمالیستی را به اتاق شما می آورند و باعث می شود فضاهای کوچکتر با شکوه تر به نظر برسند. آنها همچنین کاملاً غیر مزاحم هستند، و اجازه می دهند زیبایی شناسی اتاق غذاخوری شما بدون احساس به هم ریختگی برجسته شود.

شیشه های رنگی یا مات فرصتی برای استفاده از عناصر طراحی در اتاق غذاخوری شما فراهم می کند و بهترین راه برای افزودن سبک و بافت است.

وقتی صحبت از عملکرد چند منظوره به میان می‌آید، شیشه ضد لک است، تمیز کردن و نگهداری آسان است و در صورت تعدیل، به راحتی می‌تواند فشارها را تحمل کند!

اگر به دنبال چیزی شیک و مجلل هستید، این میزهای ناهار خوری  شیشه ای مدرن و خیره کننده از هومینایس بهترین انتخاب هستند.

 

ميزنهارخوري استيل مدل الوين

 

میز ناهار خوری قابل افزایش

میزهای ناهارخوری مرتفع، جذابیت کافه‌ای را به هر منطقه غذاخوری می‌افزایند. با داشتن فضای کافی برای فضای پا، انرژی آرام و معمولی را برای موقعیت‌های غیررسمی مناسب می‌سازند. آنها برای راحتی ساخته شده اند و برای کار و گردهمایی های دنج با خانواده و دوستان ایده آل هستند.

اگر فضای ناهار خوری و آشپزخانه شما با هم ترکیب شده اند، میزهای ناهار خوری مدرن و مرتفع فضای کاری اضافی را برای زمانی که آماده سازی غذا از دستتان خارج می شود، فراهم می کند. آنها را با صندلی های بلند یا چهارپایه های بار ست کنید تا منظره ای عالی از جهان داشته باشید.

میزهای ناهار خوری قابل افزایش معاصر وقتی صحبت از شام های بداهه و غافلگیر کردن مهمانان به میان می آید یک موهبت الهی است. با قرار گرفتن منظم در فضای اختصاص داده شده شما در روزهای عادی، می توان آنها را در صورت تقاضا برای جا دادن افراد اضافی گسترش داد.

میز ناهار خوری استیل انتخاب ایده آلی است اگر خانه کوچکتری دارید. معمولاً یک مستطیل متوسط، قسمت بالایی از طریق دو پسوند جامد به یک ساختار گرد تبدیل می‌شود و در انتخاب استاندارد از 3 سبک شیشه‌ای عرضه می‌شود.

ترندهای میز ناهار خوری چوبی

در سال 1402  با توجه به شکوفایی سبک‌های طراحی داخلی، چوب به یکی از غالب‌ترین موضوعات تبدیل شده است. چه به عتیقه جات علاقه مند باشید، چه به ظاهر مدرن تر علاقه داشته باشید یا به زیبایی های خاکی تر تمایل داشته باشید، یک میز ناهار خوری چوبی امروزی شما را مد روز نگه می دارد. یک میز ناهار خوری  رویه چوبی که وقتی بدون لاک باشد، در یک کلبه روستایی نامرتب به نظر نمی رسد.

علاوه بر جذابیت طبیعی، چوب نیز بادوام است و تضمین می کند که سرمایه شما مادام العمر با شما خواهد بود. توس، سنجد، افرا، بلوط و گیلاس معمولاً برای میزهای داخلی استفاده می شوند، در حالی که اگر در بیرون از منزل غذا می خورید، چوب ساج کاربردی ترین انتخاب است.

 

میز ناهار خوری استیل با رویه چوبی

 

روندهای پیش بینی شده میز غذاخوری معاصر هومینایس

وقتی صحبت از گرایش‌های جدید طراحی داخلی به میان می‌آید، هیجانی غیرقابل انکار وجود دارد و هومینایس تغییرات بسیار شگفت‌انگیزی در شکل‌ها، سبک‌ها و انتخاب مواد پیش‌بینی می‌کند.

میزهای ناهارخوری مستطیلی شکل رسمی با تاکید جدیدی بر منحنی ها، بیضی ها و لبه های گرد هستند. سنگ مرمر نیز قرار است امسال به یکی از محبوبیت های داغ تبدیل شود. جدای از زیبایی بی انتها و زیبایی طبیعی، مقاوم در برابر حرارت، ماندگاری طولانی و عملکردی فراوان است.

این میز ناهار خوری بزرگ  ترکیبی از سنگ مرمر براق با پایه ای ارگانیک  به سبک پیچ خورده است.

در نهایت، وقتی نوبت به نشیمنگاه و دکوراسیون می‌رسد، التقاط کلیدی است. فضای خود را با اقلام ناهماهنگ و تزریق رنگ آمیخته کنید تا حس روشن و شادی را به هر اتاق غذاخوری بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید