مقالات هومینایس

معرفی انوع متنوع رگال لباس استیل

رگال لباس استیل شیک

راهنمای خرید و انتخاب رگال لباس استیل

تا چندی پیش همه ما رگال ها را تنها در فروشگاه ها میدیدیم که از آن ها برای نگهداری و نظم بخشیدن به لباس ها استفاده می شد. اما امروزه رگال ها نقش پر رنگی در نظم دهی و زیباسازی طراحی داخلی اتاق ها دارند. چرا که می توانید لباس های خود را به صورت دسته بندی شده در آن آویز کنید. این رگال ها انواع بسیار متنوعی دارند. یکی از بهترین آن ها رگال لباس استیل می باشد چرا که بسیار مقاوم بوده و تحمل وزن بالایی را هم دارد. بدون هیچ دغدغه ای میتوانید تمامی لباس های خود را از آن آویزان کنید و به راحتی آب خوردن هم به لباس هایتان دسترسی پیدا کنید. رگال لباس استیل

چرا رگال لباس استیل بخریم؟

وجود این وسیله در هر اتاق خوابی جز الزامات می باشد. شاید تصور کنید به دلیل نداشتن هیچگونه محافظ و در دید بودن لباس ها باعث شلوغ تر شدن فضا می شود اما باید بدانید که باز بودن طراحی آن یک حسن به حساب می آید و آن دسترسی آسان است. دیگر در زمان رفتن به سر کار و مهمانی و…. به دنبال لباس هایتان نخواهید گشت. چرا که با یک نگاه میتوانید آن را پیدا کنید. کافی است دستتان را دراز کنید و آن را بردارید. البته مزیت های استفاده از رگال لباس استیل تنها به این مورد ختم نمی شود. از دیگر مزیت های آن میتوان موارد زیر را نام برد:

با رگال لباس استیل دیگر لباس ها چروک نخواهند شد

شما باید لباس ها را در چوب لباسی بیندازید و از رگال آویزان کنید. با این کار دیگر لباس های شما چروک نمی شود و دغدغه اتو کشیدن آن ها را هم نخواهید داشت. هرچه کمتر از اتو استفاده کنید، بافت لباس ها سالم می ماند و طول عمر مفید آن ها هم بیشتر می شود.

با رگال استیل ترتیب و نظم را به لباس هایتان خواهید بخشید

با استفاده از رگال لباس استیل، میتوانید البسه خود را از نظر جنس، طول، رنگ، جنس و… به ترتیب بچینید. با این یک کار یک نظم ایده آل به آن ها خواهید بخشید که در زمان استفاده به آسانی از میان آن ها انتخاب می کنید. در یک نگاه انتخاب نمایید دیگر نیاز نیست تمامی لباس هایتان را روی تخت پهن کنید و از بین آن ها بعداز پرو کردن برای یک مهمانی لباس انتخاب کنید. کافی است یک نگاه کلی به رگال بیندازید و لباس دلخواه خود را بردارید.همچنین با خرید کتابخانه استیل طلایی و نقره ای هم میتوانید به کتاب ها و مدارک تان نظم دهید. رگال لباس فلزی زیبا    

چرا برای رگال لباس جنس استیل انتخاب کنیم؟

این محصولات از نظر جنس، انواع بسیار گوناگونی دارند. برخی از چوب، برخی پلاستیکی و… ساخته شده اند. اما ما به شما رگال لباس استیل را پیشنهاد میکنیم. چرا که طراحی ساده و ظریفی داشته و به راحتی با هر سبک چیدمانی ست می شود. علاوه بر آن فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. در صور نیاز میتوانید آن را جابه جا نمایید. مهم تر از همه این ها، مقاومت بالای استیل است که سبب می شود بتواند وزن بالا را تحمل کند. هرچقدر لباس هم که داشته باشید بدون نگرانی میتوانید روی آن پهن کنید.

رگال لباس آهنی دیواری بخریم یا ایستاده؟

رگال ها با توجه به طراحی که دارند، در دو نوع دیواری و ایستاده تقسیم می شوند. اما سوالی که در زمان خرید مطرح می شود این است که کدام یک از آن ها را بخریم؟ برای انتخاب مناسب، بهتر است هر یک از آن ها را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم.

انتخاب رگال لباس دیواری شیک

این مدل از رگال ها بر روی دیوار نصب می شود. به صورت ثابت بوده و امکان جابه جا کردن آن وجود ندارد. تنوع فرم و اندازه مختلفی هم دارند. میتوانید از این مدل برای نصب داخل کمد هم استفاده کنید تا فضای اتاق شلوغ نشود و همچنین لباس هایتان از گرد و غبار و… در امان باشند. از رگال های دیواری بیشتر در فروشگاه ها استفاده می شود. 3 2    

انتخاب رگال لباس ایستاده برای منزل

این نمونه که امروزه بسیار ترند شده به صورت ایستاده است. میتواند وزن زیادی تحمل کند و در ابعاد و اندازه های متنوعی تولید می شود. مدل های آن هم بسیار زیاد است و میتوانید با در نظر داشتن نیاز و سبک دکوراسیون اتاق و… آن را انتخاب کنید. بیشتر برای لباسهای روزمره مناسب است که همیشه بتوانید آن ها را بردارید یا آویزان کنید. میتوانید رگال لباس ایستاده را برای کلوز روم خود هم استفاده کنید تا نظمی به آن ببخشید.

نکات مهمی که در زمان خرید رگال لباس باید توجه کرد

حال که ایستاده یا دیواری بودن رگال را انتخاب کرده اید، باید در زمان خرید فاکتورهای مهمی دیگری را هم مد نظر قرار دهید که عبارتند از: 1:رنگ رگال لباس استیل در دو رنگ سیلور و گلد تولید می شود. هم برای نگهداری لباسهای تیره و هم روشن قابل استفاده بوده و ترکیب رنگی جذابی ایجاد می کند. برای هر سبک چیدمان و تم رنگی در طراحی هم کارایی دارد. رگال های استیل دارای روکش هستند که آن ها را در برابر ضربات و خط و خش مقاوم کرده است. به همین خاطر برعکس رگال های فلزی نمی توانید آن ها را رنگ کنید. 2: تعداد آویز و طبقات برخی از مدل های رگال دو ردیف قفسه در قسمت پایینی هستند تا بتوانید برای قرار دادن سایر لوازم خود همچون کیف، کفش و… از آن ها استفاده کنید. هرچه تعداد قفسه ها بیشتر باشد، جا برای قرار دادن لوازم شما هم بیشتر خواهد بود. برای آویز کردن لباس ها هم همینطور، هرچه طول رگال بیشتر باشد شما میتوانید تعداد آویزهای بیشتری روی آن نصب کنید.

اندازه رگال ها نکته ای مهم در انتخاب

چقدر در اتاقتان فضا برای قرار دادن رگال دارید؟ نمی توانید این وسیله را به صورت مورب یا کج قرار دهید که فضا را بسیار شلوغ جلوه می دهد. باید به صورت صاف در برابر دیوار بگذارید. به همین خاطر بهتر است مدلی را انتخاب کنید که متناسب با فضای اتاق شما است و در مکان تعیین شده به راحتی قرار می گیرد.

قیمت رگال لباس استیل طلایی و نقره ای

در زمان خرید، قیمت در بسیاری از مواقع حرف اول را میزند. به سراغ نمونه ای بروید که از نظر مالی توانایی خرید آن را دارید. همچنین با توجه به طراحی و مدل و دوامی که دارد، محصولی را برگزینید که ارزش خرید را داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید